Projektör Direkleri

Sealight Aydınlatma şehrinize, hayatınıza ve dünyanıza ışık saçarken sınırsız seçenekleriyle de başınızı döndürmeye devam ediyor. İşte Sealight Aydınlatma Projektör direklerinin özellikleri:

Havaalanları, şehir park ve meydanları, spor sahaları, stadyumlar, benzin istasyonları, konser alanları gibi tüm açık alanlar, karayolları, turistik ve tarihi alanlar ve kavşaklar gibi sayısız alanın aydınlatılmasında kullanılan projektör direklerimiz, statik tasarım ASCE manual 72 uluslar arası standartlarına uygun olarak üretilmektedir.  Projektör direklerimiz 12 metreye kadar tek parça, 12 metreden yüksek direkler ise iç içe sıkı geçme metodu ile montaj yapılan poligonal modüllerden oluşur. Projektör direklerimiz müşterinin istediği boyutlarda üretilmektedir.

Sealight projektör direklerinde, ankrajlı temel montajına uygun dairesel taban flanşı mevcuttur. Direklerimizde aynı zamanda iki yönlü, dairesel ya da tek yönlü aydınlatma kullanılmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre direklerimizde, projektörlerin montajını ve bakımını sağlayan platform mevcuttur. Aynı zamanda projektör direkleri portatif ya da koruma merdivenli olarak üretilmektedir. . Projektör direklerimizde TS EN 914-ISO 1461 Standartlarına göre korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz uygulanmaktadır. Galvaniz üzerine istenilen renkte boya uygulanabilmektedir.  Projektör direklerimiz TES ve ISO uygunluk belgelerine sahip, kaliteli ve güvenli direklerdir.

Gelişmiş bir şehir, projektör aydınlatma direkleri olmadan düşünülemez.  Kaliteli, sağlam, estetik ve uygun fiyatlı projektör direkleri denilince akla gelen ilk isim Sealight Aydınlatmadır. Uzman ekiplerce her detayı düşünülerek üretilen direklerimiz, gövdesi, kafesi ve poligon kesitiyle ilgili platform hesapları rüzgar etkisi düşünülerek yapılmaktadır. En sert kış koşullarına ve hava olaylarına dayanıklı projektör direklerimiz Sealight Aydınlatma güvencesi ile hizmetinizde.  Hizmetimiz sadece üretimle sınırlı değil, hizmet sonrasında gerektiği taktirde destek vermeye devam ediyoruz.  Stadyum aydınlatmaya ayrıca bir önem verip, istediğiniz renkte boya uygulayabiliyoruz. Bizim için kalite kadar, estetik de önemli ve müşterilerimizin memnuniyetine her şeyden çok önem veriyoruz.

Önemli bir milli maç sırasında, sahanın karanlığa gömüldüğünü düşünün. Oyuncular için de, seyirciler için de bir kabus… İşte projektör direklerinin kalitesi ve sağlamlığı bu yüzden çok önemli. Sealight imzalı hiçbir projektör direğinde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız Sealight’ın ışığı sizi asla karanlıkta bırakmaz.

ArabicEnglishRussianTurkish
X