Poligon Aydınlatma Direkleri

İyi aydınlatılmamış bir cadde, kara yol, park ya da evinize giden sokak; ne güven verici olur, ne de huzur. İyi aydınlatma denilince Sealight Aydınlatma ve Poligon Aydınlatma direklerinin akla gelmesi tesadüf değil. Benzin istasyonları, siteler, büyük meydanlar, park yerleri poligon aydınlatma direkleriyle aydınlatılmaktadır. Arka arkaya bozulan, bir yanıp bir sönerek sinir bozan, sürekli arıza çıkaran aydınlatma direkleriyle uğraşmak istemiyorsanız seçiminiz Sealight Aydınlatma’nın Poligon Aydınlatma Direkleri olmalı.

Aydınlatma demek, bir şehri hem güvenli hem de güzel yapan, karanlığa mahkûm etmeyen sistem demektir. Doğru bir markayla aydınlatılan bir şehirde, tekinsiz ve ani bir karanlığa yakalanmanız imkânsızdır.  Güven ve kaliteden ödün vermeyen poligon direklerimiz, 3 Metreden 15 Metre yüksekliğe kadar üretilmektedir ayrıca yüksekliği ve boyutları değişebilen ankrajlı temel montajına uygun kare tabanlı flaş bulunmaktadır. Direk konsollarımız istenilen adet ve boyda üretilmektedir.

Poligon direklerimiz, dünya liderleriyle yarışacak kalitede ve sağlamlıktadır. Ayrıca TSE, CE ve ISO gibi bütün kalite standartlarına sahip, TEDAŞ şartnamelerine uygundur. Kaliteden ve güvenden ödün vermeyen poligon direklerimiz aynı zamanda doğa dostudur; biliyoruz ki doğaya zarar vermek, insana zarar vermektir.  Poligon aydınlatma direklerimiz TSE EN 914 ISO 1461 standartlarında, korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz metodu ile kaplanmaktadır. İsteğinize göre gövdelerine boya uygulanmaktadır. Sealight Poligon direklerimiz, sadece kaliteli ve sağlam değil aynı zamanda estetik açıdan da şık olarak dizayn edilmişlerdir.

Hak ettiğiniz aydınlığa Sealight Poligon Direkleri ile kavuşacaksınız.

ArabicEnglishRussianTurkish
X