Banklar

Bahçenizde hem şık hem de rahat banklar üzerinde oturmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, Sealight banklarına göz atmalısınız. Kalite, şıklık ve özgünlüğün adresi Sealight, ürettiği banklarla da farkını ortaya koyuyor. Gerek apartmanınızın etrafında, gerek yazlığınızda, gerek iş yerinizin bahçesinde ya da bekleme bölümlerinde kullanacağınız banklar, hem konforlu, hem sağlam hem de şık olmalıdır. İşte deneyimi ve estetik anlayışıyla Sealight bankları size bu ayrıcalığı yaşatıyor ve birbirinden zengin çeşitleriyle seçmeniz için ürettiği bankları size sunuyor.

Ahşap ve metal malzemelerden üretilmiş banklarımızın metal bölümleri korozyonlaşmaya ve küflenmeye karşı yüksek oranda korunmakta, bu da ürünü çok daha uzun süre memnunca kullanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ürünün montajından sonra da istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilir, soru sorabilir, destek alabilirsiniz. Sealight her aşamada müşterilerinin yanındandır.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olarak Ar-ge laboratuarlarımızda geliştirilen banklarımızın dış boyaları, paslanmaya ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Hem göz zevkine hem de rahatınıza fazlasıyla önem veren banklarımız, birinci sınıf ağaçlarla kaliteli metalin birleşiminden oluşmuştur.

Müşterimizin zevkine mutlaka hitap edecek olan banklarımız oldukça çeşitlidir: Avara, Dirise, Karula, Viya, yeke, Gurcata, Çaparis, Çapariz şeklindedir.  Sitemize göz atıp, nerede kullanmak istiyorsanız size en uygun bankı bulabilirsiniz. Ayrıca Sealight çalışanlarından her zaman bilgi alabilir, bankları nerede kullanmak istiyorsanız size en uygunu hakkında fikir sahibi oabilirisniz. Sektörün öncü ismi Sealight banklarıyla konfor, estetik, rahatlık ve kalite ile buluşacaksınız.

Avara

Avara

Avara

Avara

Dirise

Dirise

Viya

Viya

Karula

Karula

Yeke

Yeke

Gurcata

Gurcata

Çaparis

Çaparis
ArabicEnglishRussianTurkish
X