Irak Tipi Dekoratif Direkler

Irak Tipi Dekoratif Direkler özgün tasarımları ve alışılmışın dışındaki görünümleri ile dekoratif direk alanında tercih edilmeye başlamıştır…

Irak Tipi Dekoratif Direkler

Estetiğine ve müşteri memnuniyetinin değişmez adresi Sealight,  dekoratif ve farklı direk isteklerini de karşılıyor. Hem görünüş hem de tarz olarak fark yaratmak isteyen müşterilerimiz için Irak tipi dekoratif direklerimize yakından bakmanızı öneriyoruz.

Klasik mimari tarzında üretilen Irak tipi dekoratif direklerimiz, dairesel boyutlu, poligon çokgen tartı kesitli, konik kesitli ve kademe kademe boru şeklinde imalat edilmektedir.  Sektörde Sealight denilince Irak tipi dekoratif direkler parmakla gösterilmektedir. Gerek kalitesi gerekse estetiği açısından zaten çok örneğine rastlanmayan Irak tipi direklerde, Sealight imzasını atmıştır. Müşterimizin istediği renkte ürettiğimiz Irak tipi dekoratif direklerimizde, farklı  kesit şekilleri ve örneği görünmemiş estetik mimarisiyle şehrinize güzellik katıyoruz.  Her türlü danışmanlık hizmeti sunmakla birlikte, montaj sonrası ürün takibi ve çıkabilecek en küçük sorunda Sealight, müşterilerinin yanında.  Güven ve estetik denilinde ilk akla gelen şirket olan Sealight Irak tipi dekoratif direkleri seçmeniz için birkaç sebep:

Kalite ve estetik açıdan benzersiz olmaları.

TS 914 EN 1461 standartlarında, sıcak daldırma galvaniz kaplama yöntemi ile korozyona dayanıklı, Ar-ge çalışmaları sonucu üretilen direkler olması.

Irak Tipi Dekoratif direklerimiz, ASCE manuel 72 ye göre üretilmektedir. Projelendirme aşamasından montajına kadar geçen her süreç adım adım her yönüyle takip edilmektedir.

Sealight, Irak tipi dekoratif direklerde de ISO uluslar arası standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Sealight, hayatınıza Irak tipi dekoratif  direkleri ile ışık saçmaya devam ediyor.

ArabicEnglishRussianTurkish
X