Çelik Konstrüksiyon

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Çelik konstrüksiyon, avantajlı kullanım alanıyla hangarlar, depolar, müstakil evler, atölyeler, fabrikalar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Sealight güvencesi ve kalitesi ile üretilen çelik konstrüksiyon, deprem bölgeleri için de vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Ölüm riskini azaltmaktadır, çelik deprem yükünü en az altı kat azaltmaktadır ve diğer yapılardan çok daha güvenlidir. Sealight, hızlı montajı sayesinde güvenle siparişinizi montajlamaktadır. Uygun fiyatına rağmen hem teslim ve montaj süresi, hem de kalite ve güvenliği şaşırtıcıdır. Çelikten üretilmesi nedeniyle ufak kesit ve daha ufak ölçülerle hafif ve kusursuz kalitelerde imal edilmektedir. Firmamız müşterimizin isteğine göre çelik konstrüksiyonları, yalıtımlı ve yalıtımsız olarak iki şekilde üretmektedir.

Sealight denilince kalite ve güvence dedik işte ispatı, çelik konstrüksiyonlarımız da CE ve ISO uluslar arası standartlarına üretilmektedir. Firmamız, üç boyutlu çizimleriyle yapılacak mekânın en ince ayrıntısına kadar hesaplar ve çelik konstrüksiyonu ona göre projelendirir ve montajını sağlar.

Gelişmiş mimari fikirleriyle karşılaştığı her sorunda yaratıcı ve çığır açan çözümler bulan Sealight, müşterilerinin tüm isteklerini dikkate alarak hareket eder.

Sağlamlık, kalite, mimari olarak öze hitap ve uygun fiyat denilince Sealight üretimi çelik

ArabicEnglishRussianTurkish
X