Bayrak Direkleri

Bayrak, bir ulusun en önemli temsilcisidir. En güzel direk üzerinde salınmalı, bağlı bulunduğu direkte dalgalanırken, estetiği ve kalitesiyle o direğe güven duymalıdır. Gerek ülke bayrakları olsun, gerekse kurumunuzu temsil eden firma bayraklarınız olsun, en doğru direkte sizi temsil etsin istiyorsanız, yılların verdiği deneyimiyle Sealight yine yanınızda. Yapımından montajına kadar ekstra bir dikkat ve deneyim isteyen bayrak direkleri, Sealight kalitesi ve güvencesiyle artık çok daha pratik ve konforlu.

Bayrak bağlama halkaları, ana direk, bağlantı destekleri, makara, taşıyıcı, marin tutkal, koçboynuzu gibi parçalarda üretim yapan şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bayrak direklerimiz sadece estetik ve sağlam değil aynı zamanda özgün tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. 20-40-50-60 ve 100 metre olmak üzere üretilen Sealight bayrak direkleri, sektörün sadece en kaliteli değil fiyat olarak da en uygun bayrak direkleridir. Sealight bayrak direklerinin proje aşamasından montajına kadar, müşterileriyle devamlı iletişim halindedir ve isteklerini ön planda tutarak üretim yapar. Bayrak direklerimiz statik tasarımdır, manuel 72’ye göre yapılmaktadır. Sealight bayrak direkleri son teknolojiye göre üretilmekte ve dünya standartlarını yakından takip etmektedir.

 

Bir bayrak direğinin göz kamaştırıcı olması gerektiğini bilen Sealight, paslanmaya karşı önlemini almış ve direkleri S 914 EN ISO 1461 standartlarına göre sıcak daldırma galvaniz kullanarak üretmiştir. Galvaniz üzerine müşterinin istediği renkte boya uygulayabilmekteyiz.  Bayrak direklerimiz müşterinin isteğine göre, dışarıdan ya da içeriden halatlı olarak iki şekilde üretilmektedir. Görüntünün, estetiğin ve kalitenin değişmez adresi olan Sealight bayrak direklerinde, bayrağın dolanma sorunu asla yaşanmaz çünkü sonsuz döner tepe sistemi kullanmaktayız. En uygun fiyata, bayrağınız göklerde kalite, estetik ve güvenin birleşimiyle dalgalanırken bir kez daha Sealight ile çalışmanın memnuniyetini yaşayacaksınız.

 

 

 

ArabicEnglishRussianTurkish
X